• BITCOIN
  480873,336
  % -0,20
 • ETHEREUM
  31417
  % 6,75
 • RIPPLE
  12.83
  % -3,57
 • BITCOIN CASH
  11226.13,342
  % -2,30
 • LITECOIN
  2788.39
  % -5,08
 • COSMOS
  225.01
  % -8,79
 • CARDANO
  13.04
  % -6,62
 • TETHER
  8.26
  % -0,45

Wall Street’in yenilenen BTC ilgisi

Wall Street’in yenilenen BTC ilgisi

Kripto Para Haber – IBC veya International Blockchain Consulting Group Başkanı Khurram Shroff, kripto para birimlerinin gelecekte Altın’ın yerini alabileceğine inanıyor.

Bitcoin ve Wall Street ilgisi

Wall Street’in kripto para piyasalarına “yenilenen ilgisinden” bahseden Dubai merkezli yönetici, Bitcoin’in kıtlığının bu tür piyasalarda “canlılığın korunmasına” yardımcı olduğuna da inanıyor.

Shroff bir raporda şunları söyledi:

“Merkezi olmayan kripto para birimleri, sadece bir yıl önce imkansız görünen Wall Street’e yeniden ilgi uyandırıyor.”

Girişimci, ayrıca şunları söyledi:

Bitcoin arzı 21 milyon olarak sınırlandığından, Altın piyasaları baskı altında kırıldığında kripto piyasasında canlılığın korunmasına yardımcı oldu.

Ethereum yatırımı

21 Kasım’da, Shroff’un IBC grubu, Ethereum’un yükseltmesinin başlatılmasını desteklemek için ETH 2.0 hissesine 10 milyon dolar yatırım yaptı. Yatırımla ilgili olarak Shroff, blockchain teknolojisinin tüm işlemleri değiştireceğine inanıyor.

Ethereum 2’nin dağıtılmış consensus modelinin yeniliğe yol açacağını iddia etti ve Ethereum 2.0 için Proof-of-Stake modelinin büyük madencilik çiftlikleri gerektirmediğinden, bunun daha çevre dostu olacağını açıkladı.

Ek olarak, Shroff şeffaflığı “blok zincirinin temel taşı” olarak nitelendirdi ve bu teknolojinin Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ekonomisi üzerinde olumlu bir etkisi olacağını söyledi:

Ulusal düzeyde [blockchain teknolojisinin] yaygın uygulaması, BAE’nin bilgiye dayalı bir ekonomiye geçişini hızlandırmada çok önemli bir rol oynayacak olan insan merkezli yönetim ve finansal demokratikleşme için son derece elverişlidir.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Kaynak: https://kriptoparahaber.com/bitcoin-rallisinin-ayak-izleri-wall-streetin-yenilenen-btc-ilgisi.html