• BITCOIN
  474631,485
  % 5,87
 • ETHEREUM
  28896
  % 5,19
 • RIPPLE
  14.13
  % 19,84
 • BITCOIN CASH
  11673,428
  % 42,64
 • LITECOIN
  2930.44
  % 10,89
 • COSMOS
  204.39
  % 14,61
 • CARDANO
  12.21
  % 13,84
 • TETHER
  8.35
  % 0,04

Ünlü isimden çok çarpıcı Bitcoin açıklaması

Ünlü isimden çok çarpıcı Bitcoin açıklaması

Kripto Para Haber – Bitcoin, son birkaç hafta içinde altından çok daha iyi performans gösteren güçlü bir yükseliş yaşadı. Önde gelen değerli metalin fiyatı güçlü bir şekilde düştü.

Altın’daki düşüşün sebebi Bitcoin mi?

Çoğu kişi, altındaki sermayeyi emenin Bitcoin olduğunu düşünüyor. Aslında, iki hafta önce yayınlanan bir JPMorgan raporu, Grayscale BTC Trust (GBTC) gibi Bitcoin araçlarına girişlerin, altından daha fazla olduğu tespitini yapmıştı. Daha yakın zamanlarda, veriler gerçekten altın’da güçlü satış baskısı olduğunu gösterdi.

Wall Street uzmanı Novogratz: Bitcoin dijital bir altın hikayesi haline geliyor

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, geçtiğimiz günlerde CNBC’de daha fazla kurumsal oyuncunun aylarca ve hatta yıllarca kenardan izledikten sonra alana girdikçe Bitcoin’in “dijital bir altın hikayesi” oluşturduğunu söyledi.

Novogratz, kripto paraya yönelmenin daha kolay yolları olsaydı, BTC’nin çok daha erken toparlanacağını söylüyor.

Diğer önemli kripto para birimi boğaları da kripto para birimini tanıtmak için televizyona çıkıyor.

CNBC’deki “Squawk Box” programı, kısa süre önce Bitcoin milyarderleri Winklevoss kardeşleri BTC’yi konuşmak için davet etmişti.

Segment sırasında milyarderler, önde gelen kripto para biriminin bu piyasa döngüsünü %2.500 artırarak 500.000 doları geçeceğini düşündüklerini söylemişlerdi.

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Kaynak: https://kriptoparahaber.com/unlu-isimden-cok-carpici-bitcoin-aciklamasi.html