• BITCOIN
  473723,617
  % 3,96
 • ETHEREUM
  28964
  % 4,49
 • RIPPLE
  14.04
  % 15,43
 • BITCOIN CASH
  11452.75,697
  % 33,43
 • LITECOIN
  2888.2
  % 6,70
 • COSMOS
  206.05
  % 13,82
 • CARDANO
  12.12
  % 11,71
 • TETHER
  8.35
  % 0,04

73 milyar dolarlık fon yöneten yatırım firmasından Bitcoin açıklaması geldi!

73 milyar dolarlık fon yöneten yatırım firmasından Bitcoin açıklaması geldi!

Kripto Para Haber – Avustralyalı yatırım devi Pendal Group, pandeminin etkisiyle hızla dijitalleşen küresel ekonomide Bitcoin vadeli işlemlerinde pozisyon aldıklarını açıkladı.

“Pandemi geciken değişiklikleri hızlandırdı”

Pendal Group’un tahvil, gelir ve savunma stratejileri başkanı ve Avustralya Finansal İnceleme’nin ekonomi muhabiri Matthew Cranston ile konuşan Vimal Gor, pandeminin küresel finansal ekosistemde gecikmiş yapısal değişiklikleri hızlandırdığını söylüyor.

Değişiklikler şiddetli olacak olsa da Gor, fiat para birimi sisteminin asla modası geçmeyeceğini söylüyor. Gor ayrıca, devlet tahvillerinin yakında ölü bir varlık sınıfı olacağına ve Bitcoin’in daha uzun yaşayacağına inanıyor.

Bitcoin, bir hamamböceği gibidir. Onu yasaklayamazlar.

“Bitcoin değer deposu olarak altından çok daha üstün”

Gor’a göre Bitcoin daha yaygın hale geliyor ve bir değer deposu olarak altından çok daha üstün. Gor, Avustralya borsasında 1,69 milyar dolarlık piyasa değeri olan Pendal Group’un, Bitcoin 52 haftanın en yüksek seviyesine ulaşmasıyla, müşterilerinden Bitcoin için daha fazla talep aldığını söyledi.

Bize Bitcoin’i, ne yapacağımızı ve nasıl erişeceğimizi soran çok sayıda müşterimiz var. Büyük kurumlar şimdiye kadar uzak durdu, ancak yüksek servete sahip müşteriler ve büyük yatırımcılar bu sorunun başında geliyor.

Pendal Group BTC’den yana pozisyon aldı

Ekonominin hızla dijitalleşmesiyle Gor, Pendal Group’un şu anda müşterileri adına Bitcoin’de pozisyon aldığını söylüyor.

Müşterilerimiz için yıllardır altın konumundayız. Şimdi bunu Bitcoin ile yapıyoruz… Dolayısıyla ekonominin devam eden dijitalleşmesinde bunun çok net ve ucuz bir arama seçeneği olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, bazı müşteri portföylerimiz için Bitcoin’de uzun süredir varız.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Kaynak: https://kriptoparahaber.com/73-milyar-dolarlik-fon-yoneten-yatirim-firmasindan-bitcoin-aciklamasi-geldi.html